Produkt dnia
Restube Basic - bojka asekuracyjna
Restube Basic - bojka asekuracyjna
349,00 zł
szt.
Kamizelka asekuracyjna MQ Plus
Kamizelka asekuracyjna MQ Plus
229,00 zł
szt.
Pompka elektryczna 6 STAR
Pompka elektryczna 6 STAR
270,00 zł 240,00 zł
szt.
GT Pickup - Pompowany namiot dachowy
GT Pickup - Pompowany namiot dachowy
15 500,00 zł 11 990,00 zł
szt.
Mini GT Roof pompowany namiot dachowy GentleTent
Mini GT Roof pompowany namiot dachowy GentleTent
11 699,00 zł 10 500,00 zł
szt.
Darmowa dostawa
przy zakupach za minimum 250zł :)
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska) już od 250,00 zł.
Producenci

Silniki elektryczne przeznaczone do montażu w deskach sup, kajakach i innych sprzętach do sportów wodnych posiadających odpowiednie mocowanie.

Napędy mechaniczne  zyskują coraz większą popularność wśród użytkowników, ponieważ znacznie zwiększają możliwości wykorzystania sprzętów typowo wiosłowych.

Stanowią też dodatkową asekurację i zabezpieczenie w czasie długich wycieczek na wodzie.

 

Silniki elektryczne do sup i kajaków

Deska sup z silnikiem elektrycznym pozwala na pokonanie większej odległości, może też być naszym wsparciem na wypadek pogorszenia warunków atmosferycznych - konieczność powrotu pod wiatr i fale. Silnik elektryczny do kajaka lub supa zasilany jest z baterii - z reguły wykonanej w nowoczesnej technologii litowo-jonowej - dzięki czemu jest lekki i nie zabiera dużo miejsca na pokładzie.

W ofercie Activegames.pl znajdziecie Państwo napędy elektryczne do desek sup i kajaków renomowanych firm takich jak ePropulsion - producenta doskonałego, bardzo wydajnego silnika Vaquita, który dzięki kilku rodzajom montażu znajdującym się w zestawie, umożliwia podłączenie do skrzynki statecznika Slide-in oraz Us box. Ponadto mamy jeszcze montaż uniwersalny w postaci bazy i pasów obejmujących. To rozwiązanie umożliwia zamontowanie silnika elektrycznego w sztywnym kajaku.

Drugą marką której napędy elektryczne do sprzętów wodnych oferujemy jest Aqua Marina, która z roku na rok wprowadza nowe silniki elektryczne i napędy do desek sup oraz kajaków. Popularne silniki to BlueDrive S - umożliwiający montaż do gniazda statecznika w wariancie Slide-in.

Każdy z napędów elektrycznych posiada bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania, za pomocą którego można kontrolować prędkość i kierunek obrotów - w przód lub w tył.

Ważne jest bezpieczeństwo, dlatego zarówno silnik elektryczny do desek i kajaków Vaquita jak i BlueDrive S posiadają zabezpieczenie w przypadku wpadnięcia do wody, które powoduje zatrzymanie się silnika.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl