Recenzje i opinie

Oto kilka recenzji użytkowników katamaranów MiniCat z różnych stron świata:

MANUEL HOFFMANN - Ekwador: Jestem bardzo zadowolony z mojego Minicata 310. Zakup był szybki i nieskomplikowany przy bardzo dobrych wskazówkach! Jest bardzo łatwy w montażu i transporcie. Tutaj, na Ekwadorskim Pacyfiku, nawet przy słabym wietrze, mamy blisko fal plażowych do 1 metra, a łódź jest bardzo stabilna. Dziękuję MiniCat.

GRAHAM CLARKE - Zjednoczone Królestwo: "Moje dotychczasowe doświadczenia z MiniCat 420 ...Kupiliśmy nasz MiniCat 420 na początku września 2012. Dostawa była bardzo szybka - tylko 3 dni do Wielkiej Brytanii! Dotychczas używaliśmy łodzi 3 razy, ale zamierzamy ponownie płynąć, gdy pogoda się poprawi. Dobre punkty - Łatwy w obsłudze nawet dla początkujących, jest bardzo szybki

SIMON WESTON SMITHZ: "Stworzyliście piękną łódź. Miałem próbny montaż w ogrodzie i wszystko pasuje idealnie. Nie mogę się doczekać aby pojechać nad wodę. Chcę jeszcze raz podziękować. Mam teraz nowe, wspaniałe możliwości bardzo pomógł mi ten zakup. Mam nadzieję, że MiniCaty nadal będą rosły w siłę. Wszystkiego najlepszego

OLIVER KAISER - Niemcy: Jednym z głównych punktów MiniCat 420, który imponuje mi bardzo, jest to, że naprawdę działa po wyjęciu z pudełka (lub dwóch). Naprawdę wątpiłem w to i nie spodziewałem się tego. Zasadniczo nie ma żadnych dodatkowych rzeczy do ustawiania, aby ten katamaran mógł szybko szaleć na wodzie. A Genaker dla 420 sprawił, że całość jest idealna!

Drugim kluczowym punktem, dla którego zdecydowałem się kupić MiniCat, był modny i nowoczesny design z różnorodnością świeżego i fantazyjnego stylu w porównaniu do innych nadmuchiwanych katamaranów. Ale najbardziej oszałamiającym punktem jest ta niesamowita społeczność MiniCat, z którą wszedłem wraz z zakupem tej łodzi. Firma Minicat robi wiele, aby właściciele i dystrybutorzy na całym świecie mogli się z nami podzielić i żeglować.

Ponadto namiot. Mając tylko niewielką modyfikację, zmienisz swój MiniCat w malutki jacht, który zapewnia nocleg dla dwóch osób i pozwala na autonomiczne wielodniowe wycieczki jachtem nad morze..

...a oto co mówią nasi klienci o deskach SUP:

ANIESZKA BUCHAJ - Katowice: Zaczynając przygodę z deskami, po zaliczeniu kilku wypożyczalni nie miałam totalnie pojęcie w którą stronę iść wybierając swój własny sprzęt. Miałam sprzeczne informacje - wyczytane z internetu, przekazane w wypożyczalni... dopiero rozmowa z Panią Kasią dała mi pełny obraz i pozwoliła na świadomy wybór - za co bardzo dziękuję! Jestem niezwykle zakochana w moim Nautilusie :) Wszystkim dobrze radzę - zadzwonić przed kupnem porozmawiać a najlepiej przyjechać... Showroom prowadzony na Śląsku jest bardzo dobrze wyposażony, przez cały rok można zobaczyć deski na żywo... z resztą pływać też można o każdej porze roku - oprócz deski w Activegames dobierzecie też dobrą piankę i akcesoria.

TOMEK - Gliwice: Jestem 100% przekonany, że dokonałem dobrego wyboru. A miałem mnóstwo wątpliwości i pewnie gdyby nie szczere info od załogi sklepu nadal nie miałbym dechy a moje życie byłoby mniej barwne! Teraz nie tylko wróciłam do formy, schudłem ale i jest po prostu ciekawie! Każdy weekend jestem gdzie indziej, poznaje nowych ludzi i cieszy mnie wszystko. Bardzo wam dziękuję!

ALINA - Bielko-Biała: Deska SUP moje największe odkrycie... przyjechałam do Radzionkowa, do showroomu i wyjechałam mega zadowolona. Całkowicie inaczej myślałam o sprzęcie... a sprawdziło się w 100% to czego się dowiedziałam - można im zaufać. Sprawdza się, że lepiej trochę dołożyć a mieć coś lepszego...

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl