Producenci
Darmowa dostawa
przy zakupach za minimum 300zł :)
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska) już od 300,00 zł.
 

Joga

Prowadzisz siedzący tryb życia? Większość czasu spędzasz w biurze,s  na spotkaniach, przy komputerze? Twoje ciało coraz częściej daje Ci niepokojące sygnały?

Im wcześniej zaczniesz coś z tym robić tym lepiej!

Jednym ze sposobów, jak wynika z badań i obserwacji - bardziej skutecznym są ćwiczenia fizyczne. Lekkie, nakierowane na potrzeby organizmu i wyciszenie... Wiele osób znajduje ukojenie w jodze i pilatesie.

Szukasz sposobu na relaks, ulgę dla kręgosłupa, chcesz mieć bardziej elastyczne ciało?

Yoga, Assany, czakry... Brzmi tajemniczo?

Może warto sprawdzić czy to coś dla Ciebie?

Najlepiej na początku wybrać się na zorganizowane zajęcia - im bardziej kameralne tym lepiej albo umówić się indywidualnie z instruktorem jogi aby mieć pełną uwagę i wykluczyć ewentualne błędy. Technika jest ważna, ważniejsza niż zakresy czyli to jak daleko sięgamy lub jak bardzo się potrafimy zginąć. Elastyczność przyjdzie z czasem a jeśli będziemy praktykować reguralnie efekt przyjdą znacznie szybciej.

Powiesz: nie mam w co się ubrać...

Wygodne, luźne, nie ograniczajce ruchów ciuchy. To nie pokaż mody a szczególnie właśnie w jodze chodzi o wnętrze, pracę że sobą, zgodą z własnym ciałem, o słuchanie organizmu.

Nie trzeba mieć żadnych urządzeń. Praktyka jogi odbywa się boso, ewentualnie w antypoślizgowych skarpetkach. Wystarczy mata, na początek najzwyklejsza.

Pomocne są akcesoria takie jak klocki/kostki i pasek.


 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl