Historia firmy

Firma Activegames.pl powstała w 2007r. kiedy to pasja do różnych aktywności na świeżym powietrzu - takich jak m.in paintball, przełożyła się w biznes... od tego czasu dynamicznie się rozwijała i poszerzała kręgi działania o nowe branże, technologie i możliwości.

Marka Activegames.pl zawsze była blisko ludzi ceniących sobie wolność i niezależność, prowadzących aktywny styl życia. W trosce o otoczenia, przyrodę, drugiego człowieka. Celem na najbliższe lata jest zmobilizowanie Polaków do poszukiwania pozytywów, radości i zdrowego trybu życia poprzez ucieczkę od biurek, ekranów komputerów i poszukiwaniu swoich pasji, którymi mogą być sporty wodne lub szeroko pojęty outdoor.

Dziś głównie skupia się wokół sportów wodnych. Działa w kierunku upowszechnienia żeglarstwa - tak aby było ono dostępne dla wszystkich. Wspiera szereg inicjatyw, projektów i organizuje darmowe testy sprzętu tak aby, każdy mógł przekonać się czym jest deska SUP? jak się pływa na katamaranie żaglowym? Co to jest neopren i lycra czy drysuit? Dlaczego silnik elektryczny na łodzi czy w pontonie jest lepszy od spalinowego? Po prostu aby poszerzać horyzonty :)

Naszą mocną stroną jest osobiste zaangażowanie w pracę z klientem oraz towarem i sprzętem który oferujemy. Testujemy nowe rozwiązania zanim wprowadzimy je do oferty, dzięki temu możemy lepiej doradzić i podpowiedzieć optymalne rozwiązania bazując na swoich doświadczeniach z użytkowania.

W odróżnieniu od wielu firm nie zajmujemy się wyłącznie handlem danym asortymentu, ale czynnie uprawiamy paddleboarding, kajakarstwo, żeglarstwo, motorowodniactwo, trekking i wiele innych. W związku z tym możemy Wam doradzić lepiej, bardziej obiektywnie i profesjonalnie, wykraczając poza etykiety przyklejone przez producentów na swoich produktach.

 Od kilku lat poza sklepem internetowym Activegames.pl istnieje również showroom zlokalizowany w Radzionkowie na Górnym Śląsku, gdzie bardzo chętnie Was gościmy i mamy okazję do zaprezentowania naszej oferty i podzielenia się doświadczeniem, również na żywo w trakcie spotkania.

Chcieliśmy również w tym miejscu bardzo serdecznie Wam podziękować za dotychczas okazane zaufanie, miłe słowa, wspólne spotkania - zwłaszcza te na wodzie:)

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane szybko, sprawnie a oferowany towar był najwyższej jakości. 

Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Kasia & Krzysiek - jesteśmy Activegames.pl

  

 
 
 
 
 

Zachęcamy do obserwowania nas w mediach społecznościowych:

 facebook activegames.pl  

 

Właścicielem marki Activegames.pl jest 2K-Invest Sp. J. z siedzibą przy ul. Św. Wojciecha 60, 41-922 Radzionków, woj. śląskie, NIP: 645-241-94-33, Regon: 240545854.


 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl