Historia firmy

Firma powstała w 2007r. kiedy to pasja przełożyła się w biznes... od tego czasu dynamicznie się rozwijała i poszerzała kręgi działania o nowe branże, technologie i możliwości.

Zawsze była blisko ludzi ceniących sobie wolność i niezależność. Prowadzących aktywny styl życia. W trosce o otoczenia, przyrodę, drugiego człowieka. Celem na najbliższe lata jest zmobilizowanie Polaków do poszukiwania pozytywów, radości i zdrowego trybu życia!

Dziś głównie skupia się wokół sportów wodnych. Działa w kierunku upowszechnienia żeglarstwa - tak aby było ono dostępne dla wszystkich. Wspiera szereg inicjatyw, projektów i organizuje darmowe testy sprzętu tak aby, każdy mógł przekonać się czym jest deska SUP? jak się pływa na katamaranie? co to jest neopren i lycra? dlaczego silnik elektryczny jest lepszy? Po prostu aby poszerzać horyzonty :)

  

Zapraszamy na zakupy online -  szeroki wybór desek SUP i nie tylko.

Zapraszamy do showroom'u na Śląsku - możecie zobaczyć, dotknąć, porównać i wypróbować najróżniejsze modele, wielu sprawdzonych producentów i świadomie podjąć decyzję.

W wolnej chwili piszemy bloga: https://supkultura.blogspot.com/ :)

Wspieramy działalność innych, również międzynarodowo: https://lauradekker.pl/

 

Chętni dzielimy się naszymi doświadczeniami i podpowiemy na co zwrócić uwagę!

ACTIVEGAMES.pl to nie tylko sporty wodne. Zajmujemy się także innymi artykułami sportowymi oraz sprzętem paintballowym typu magfed (Maxtact, Milsig, Firststrike). Naszym celem było rozpropagowanie systemu treningowego RAP oraz odmiany m i l i t a r e j  paintballa w Polsce co znalazło zastosowanie zarówno w rekreacji jak i profesjonalnych szkoleniach służb. Największy nacisk kładziemy na realizm i niezawodność. Jesteśmy gotowi do nawiązania szeroko rozumianej współpracy.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane szybko a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych specjalistów, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.
 

Właścicielem marki Activegames.pl jest 2K-Invest Sp. J. z siedzibą przy ul. Św. Wojciecha 60, 41-922 Radzionków, woj. śląskie, NIP: 645-241-94-33, Regon: 240545854.


 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl