Producenci
Darmowa dostawa
przy zakupach za minimum 300zł :)
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska) już od 300,00 zł.
 

Goal Zero

Goal Zero to nie tylko firma, to biznes tworzony przez ludzi, którzy żyją pełnią życia. Zainspirowani pasją do przygód, szacunkiem dla planety i humanitarnym sercem - poważnie traktujemy zarówno naszą pracę, jak i zabawę i jesteśmy dumni, że możemy dostarczać najbardziej innowacyjne produkty solarne na rynku.

Od 2009 roku Goal Zero jest liderem innowacji i designu w kategorii energii odnawialnej. Od misji założyciela firmy polegającej na wspieraniu ludzi na całym świecie po tworzenie wiodących w branży produktów, to dziedzictwo jest kultywowane z poczuciem celu i odpowiedzialnością. 

Swój pierwszy solarny generator energii - znany obecnie pod nazwą Yeti - firma wprowadziła na rynek już w marcu 2010 roku. Wyznaczając kierunek rozwoju swoich produktów solarnych. Już dwa lata później zaprezentowana stację energii Yeti 1250 - wówczas jeszcze oparta o technologię baterii żelowych. Po latach testów i badań Goal Zero tworzy pierwszą przenośną elektrownię z wbudowanym akumulatorem litowym, zapoczątkowując nową erę technologii przenośnych akumulatorów. Lit jest lżejszy i zapewnia większą odporność na przepięcia niż jego kwasowo-ołowiowy odpowiednik.

Goal Zero jest pionierem, firmą innowacyjną z jasną misją, to na niej wzorowali się późniejsi konkurenci. Firma od początku aktywnie wspiera swoją pomocą ofiary klęsk żywiołowych na całym świecie, dostarczając sprzęt zapewniający prąd w miejscach gdzie infrastruktura została zniszczona lub nie było jej wcale.

Obecnie linia produktów jakimi są przenośne solarne generatory energii Yeti jest najbardziej rozpoznawalną linią tego typu produktów. Do tego dochodzi dział paneli solarnych - od sztywnych, zbudowanych na ramie - Boulder, po składane, mobilne - Nomad. Goal Zero oferuje możliwości stworzenia niezależnego systemu zasilania offgrid w oparciu o swoje generatory, banki energii oraz fotowoltaikę. Najwyższa jakość produktu, bezpieczeństwo, niezawodność i zaawansowana technologią - to właśnie Goal Zero.

Goal Zero - Panel solarny Boulder 100 Goal Zero - Panel solarny Boulder 100
Producent: Goal Zero
Cena:

1 590,00 zł

szt.
zobacz więcej
Goal Zero - panel solarny Nomad 5 Goal Zero - panel solarny Nomad 5
Producent: Goal Zero
Cena:

319,00 zł

szt.
zobacz więcej
Goal Zero - panel solarny Ranger 300W Goal Zero - panel solarny Ranger 300W
Producent: Goal Zero
Cena:

4 990,00 zł

szt.
zobacz więcej
Goal Zero - Yeti Tank Expansion Goal Zero - Yeti Tank Expansion
Producent: Goal Zero
Cena:

3 990,00 zł

szt.
zobacz więcej


 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl