Tani a dobry kajak pompowany

0
Tani a dobry kajak pompowany

Czy taki istnieje? nie drogi a jednak dobry...

Kajaki Betta zaprojektowano z myślą o przygodnie i wygodzie! Oferują łatwe przechowywanie i  montaż. Model jedno- dwu oraz trzyosobowy przeznaczony jest do pływania po jeziorach i średniej trudności rzekach. Ten nadmuchiwany kajak waży niewiele a posiada sensowną ładowność. Profilowany kil sprawia, że manewrowanie jest łatwe nawet dla niewprawnego użytkownika. Betta to naturalny wybór dla początkujących i średnio-zaawansowanych wioślarzy. W komplecie z kajakiem znajdziesz czego potrzeba na początek! 

Kajaki renomowanej firmy AquaMarina w kolekcji na rok 2022 są dobre a niedrogie! 

Zobacz w sklepie https://activegames.pl/pl/searchquery/betta/1/phot/5?url=betta

#kajak #aquamarina #pompowanykajak #kajakpompowany #spływkajakowy #śląskiekajaki

#kajak #sklep #spływkajakowy #aquamarina #kayak #polishgirl #kajaki #sup #zakupy #spływ #monster #kajakpneumatyczny #river #fashion #selfie #poland #moda #kajakipompowane #bo #kayaking #lake #śląlk #polska #shop #do #nature #warszawa #mazury #windsurfing #rzeka 

 

 

Solidne, wytrzymałe i stabilne – nadmuchiwane kajaki to przyszłość dla poszukiwaczy przygód na świeżym powietrzu! Podobnie jak nadmuchiwane deski wiosłowe , nadmuchiwane kajaki oferują więcej możliwości podróżowania i sprawiają, że sport jest bardziej dostępny dla każdego.

Kajaki nadmuchiwane to wielowarstwowe łodzie z PVC z komorami powietrznymi, starannie zaprojektowanymi, aby zapewnić wyporność podczas unoszenia się na wodzie. Konstrukcja jest podobna do kajaków z twardą skorupą, od dziobu i rufy po siedzenie i wiosło, z oczywistą różnicą, że są nadmuchiwane. Nowoczesne kajaki nadmuchiwane sprawują się tak samo dobrze, jak ich twardopowłokowe odpowiedniki.

Z nadmuchiwanym kajakiem możesz wejść na wodę bez kłopotów z przechowywaniem łodzi lub bagażnikami dachowymi. Wspinaj się do ulubionego podwodnego miejsca, rozwiń kajak, napompuj i uderz w wodę. To jest takie proste.

Istnieją trzy główne gałęzie kajakarstwa:

  • Płaskie i spokojne wiosłowanie
  • Wolno płynące wiosłowanie po wodzie
  • Szybkie spływy kajakowe po białej wodzie

Kajakarstwo oceaniczne oferuje pełną gamę stylów wiosłowania w zależności od warunków w ciągu dnia: łagodne i łagodne dni są idealne dla początkujących, podczas gdy łapanie i pływanie po falach zapewnia dreszczyk emocji podobny do wiosłowania po białych wodach.

Pływanie kajakiem po jeziorze jest zazwyczaj spokojnym przeżyciem na płaskiej wodzie. Jednak przy pewnych warunkach wiatrowych wymagany poziom umiejętności technicznych może wzrosnąć. 

Kajakarstwo rzeczne pozwala na ponowne mieszanie stylów, w zależności od rzeki i ilości płynącej wody. Niektóre rzeki płyną powoli, co jest dobre dla początkujących, którzy po raz pierwszy mogą ćwiczyć wiosłowanie w poruszającej się wodzie. Inne rzeki o szybszym przepływie mogą stanowić dobre wyzwanie dla bardziej doświadczonych wioślarzy z potencjalnymi bystrzami.

Nadmuchiwane kajaki doskonale radzą sobie ze wszystkimi stylami wiosłowania po płaskiej i wzburzonej wodzie za pomocą wiosła z podwójnym piórem. Oferują początkującym fantastyczną jednostkę do nauki podstawowych technik i nabierania pewności siebie, a jednocześnie zapewniają doskonały poziom dla bardziej doświadczonych kajakarzy.

NADMUCHIWANE KAJAKI A KAJAKI Z TWARDĄ SKORUPĄ

Istnieje wiele podobieństw między kajakiem nadmuchiwanym a kajakiem z twardą skorupą. Oba są fantastycznym sposobem na poznanie przyrody i poznanie punktu widokowego z wody. 

Ale jak się porównują pod względem stabilności, przenośności i trwałości? A co z wszechstronnością i ceną? Jak w przypadku większości rzeczy, każdy rodzaj kajaka ma swoje plusy i minusy i tylko Ty możesz zdecydować, który jest dla Ciebie najlepszy.

STABILNOŚĆ

Stabilność wynika z szerokości kajaka – im większa powierzchnia na wodzie, tym kajak będzie stabilny i sztywny. 

Kajaki nadmuchiwane mają zazwyczaj szerszą podstawę niż kajaki z twardą skorupą, co czyni je bardziej stabilnymi. W rzeczywistości te kajaki są trudne do wywrócenia, nawet celowo! To sprawia, że są idealne zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych wioślarzy i idealnie nadają się do wędkowania.  

RUCHLIWOŚĆ

Piękno nadmuchiwanego kajaka to łatwość transportu i przechowywania jednostki pływającej. Podobnie jak pompowany SUP, nadmuchiwany kajak opróżnia się i pakuje do niewielkich rozmiarów, które można schować w torbie. W większości przypadków jest to rozmiar dużego plecaka lub torby podróżnej.

Oprócz bardziej kompaktowych rozmiarów, nadmuchiwane kajaki są świetnymi lekkimi opcjami. Po napompowaniu są łatwe w manewrowaniu i dostaniu się do wody. Kajaki nadmuchiwane można pompować za pomocą pompki ręcznej lub elektrycznej .

Oznacza to, że kajaki nadmuchiwane są znacznie łatwiejsze do przechowywania i podróżowania niż kajaki z twardą skorupą. Zajmują mniej miejsca do przechowywania, a jednocześnie są łatwym w obsłudze elementem wyposażenia, zarówno na lądzie, jak i na wodzie.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Chociaż są lżejsze niż kajaki z twardą skorupą, nadmuchiwane opcje nadal radzą sobie w trudnych warunkach i zmieniających się warunkach wiosłowania. Nośność jest również wyjątkowo wysoka, dorównując, jeśli nie przekracza, kajakom z twardą skorupą. 

Podczas pompowania kajaka ważne jest, aby osiągnąć zalecany poziom psi dla każdej komory powietrznej (możesz to sprawdzić w informacjach producenta dla danego nadmuchiwanego kajaka), aby osiągnąć wysokie ciśnienie wymagane do uzyskania maksymalnej wydajności.

Nadmuchiwane kajaki są idealne dla każdego, kto chce cieszyć się zrelaksowanym wiosłowaniem po wodzie lub wybrać się na bardziej pełną przygód wycieczkę do dalszej wyprawy ekspedycyjnej. Idealnie nadają się również na wyprawy wędkarskie!

TRWAŁOŚĆ

Nie daj się zwieść myśleniu, że nadmuchiwane kajaki nie radzą sobie z nierównymi korytami rzek lub zawirowaniami białej wody. Zastosowane materiały i zaawansowana technologia ściegu kroplowego oznaczają, że te kajaki są gotowe na wszystkie przygody, jakie ma do zaoferowania życie.

Większość nadmuchiwanych kajaków jest wykonana z bardzo wytrzymałego PCV, podobnie jak łodzie ratunkowe i tratwy. Wyjątkowo dobrze radzą sobie z uderzeniami i zadrapaniami. Jeśli bardzo niefortunnie dojdzie do przebicia lub rozdarcia, większość z nich będzie miała dołączony podstawowy zestaw naprawczy, dzięki czemu można szybko załatać kajak.

CENNIK

Kajaki nadmuchiwane różnią się ceną w zależności od wybranej kategorii lub typu kajaka. Ogólnie rzecz biorąc, im wyższa cena, tym lepsza jakość nadmuchiwanego kajaka. 

Łatwo jest znaleźć opcje budżetowe za jedyne 80 USD. Podczas gdy modele premium, uważane za najlepsze nadmuchiwane kajaki na rynku, mogą osiągnąć ponad 1000 USD. To powiedziawszy, nadal są tańszą opcją w porównaniu do kajaków z twardą skorupą. 

Ustalenie, jakiego kajaka nadmuchiwanego potrzebujesz, zależy od tego, ile używasz kajaka i w jakim celu. W końcu nie ma sensu wydawać mnóstwa pieniędzy na sprzęt, jeśli zamierzasz go wziąć na przejażdżkę tylko raz w roku.

                      

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

 

Komentarze do wpisu (0)


 
Promocje
Deska SUP Moai 11 Allround
Deska SUP Moai 11 Allround

2 239,00 zł

Cena regularna: 2 799,99 zł

Najniższa cena: 2 799,99 zł
szt.
Deska SUP Gladiator Pro 10.8
Deska SUP Gladiator Pro 10.8

2 689,00 zł

Cena regularna: 2 799,00 zł

Najniższa cena: 1 990,00 zł
szt.
Deska SUP Gladiator Pro 10.6
Deska SUP Gladiator Pro 10.6

2 589,00 zł

Cena regularna: 2 699,00 zł

Najniższa cena: 2 699,00 zł
szt.
Deska SUP Gladiator Origin 10.6 Combo SC
Deska SUP Gladiator Origin 10.6 Combo SC

1 989,00 zł

Cena regularna: 2 249,98 zł

Najniższa cena: 1 575,00 zł
szt.
Deska SUP Gladiator Origin 10.6
Deska SUP Gladiator Origin 10.6

1 898,00 zł

Cena regularna: 2 350,00 zł

Najniższa cena: 1 899,00 zł
szt.
Deska SUP Gladiator Origin 10.8
Deska SUP Gladiator Origin 10.8

2 099,00 zł

Cena regularna: 2 400,00 zł

Najniższa cena: 2 080,00 zł
szt.
Deska SUP Zray F1 Fury  10.4 Dual windsup
Deska SUP Zray F1 Fury 10.4 Dual windsup

2 399,00 zł

Cena regularna: 2 850,00 zł

Najniższa cena: 2 850,00 zł
szt.
Deska SUP Raptor+ Body Glove
Deska SUP Raptor+ Body Glove

2 590,00 zł

Cena regularna: 3 250,00 zł

Najniższa cena: 3 250,00 zł
szt.
Deska SUP Skiffo Sun Cruise 11.2 2023r.
Deska SUP Skiffo Sun Cruise 11.2 2023r.

2 250,00 zł

Cena regularna: 2 799,00 zł

Najniższa cena: 1 950,00 zł
szt.
Deska SUP SPINERA LIGHT 11.8 ULT
Deska SUP SPINERA LIGHT 11.8 ULT

1 608,00 zł

Cena regularna: 2 400,00 zł

Najniższa cena: 1 888,00 zł
szt.
NOWOŚCI
Siedzisko Cockpit COMFORTseat
Siedzisko Cockpit COMFORTseat

310,00 zł

szt.
Siedzisko Classic Small COMFORTseat
Siedzisko Classic Small COMFORTseat

419,00 zł

szt.
Bateria Travel Torqeedo
Bateria Travel Torqeedo

6 889,00 zł

szt.
Bateria Travel XP Torqeedo
Bateria Travel XP Torqeedo

8 316,00 zł

szt.
Kajak 2-osobowy Tawhiri Moai  2024
Kajak 2-osobowy Tawhiri Moai 2024

4 189,00 zł

szt.
Kajak 1-osobowy Tawhiri Moai 2024
Kajak 1-osobowy Tawhiri Moai 2024

3 619,00 zł

szt.
Kajak EPYX Aquadesign 2024
Kajak EPYX Aquadesign 2024

2 499,00 zł

szt.
Kajak Koloa 400 Aquadesign 2024
Kajak Koloa 400 Aquadesign 2024

3 199,00 zł

szt.
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl