Wiosło QuickBlade V-DRIVE Vector

Cena: 1 950,00 zł

rata 1950.00

ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

3 częściowe regulowane wiosło VECTOR z większym piórem - różne warianty kolorystyczne

Quickblade V Drive Vector NetTa koncepcja paddle została stworzona i ukształtowana przez legendarnego Watermana Dave'a Kalamę.Jego konstrukcja ma unikalną, wygiętą sekcję w kształcie litery V, której krawędzie tworzą podwójną dihedmę dla zwiększenia stabilności podczas aplikacji zasilania. Rezultaty zapewniają bardzo stabilną, ale skuteczną fazę zasilania bez wysiłku. Świetne do łapania fal, wyścigów i wycieczek. Dzięki doskonałej sztywności skrętnej są idealne zarówno do surfowania, zwiedzania, jak i wyścigów, a jednocześnie bardziej wyrozumiałe na ramionach i nadgarstkach niż wersja na wszystkie węgle.

Waga 565g

Napęd V to jedno z najbardziej zaawansowanych wioseł Quickblade. Ta mieszadło maksymalizuje moc wywieraną na każde uderzenie w punkcie wejścia i na pierwszą stopę swojego skoku. Ta łopatka jest idealna dla tych wyższych wioślarzy, którzy chcą się ogolić trochę czasu ze swojego treningu lub po prostu zmaksymalizować skuteczność ruchów łopatkowych na wodzie.

Długość: 81 i 91

Powierzchnia 81 lub 91 m².

Kolorowe wiosła Vector-net mają idealną równowagę sztywności i elastyczności w tej hybrydowej konstrukcji. Drążek carbon z ostrzem Vector Net. Dzięki doskonałej sztywności skrętnej są idealne zarówno do surfowania, spokojnego pływania, jak i wyścigów...

 

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl