Producenci
Darmowa dostawa
przy zakupach za minimum 500zł :)
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska) już od 500,00 zł.
 

Garmin inReach Messenger

Cena: 1 499,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 1499.00

ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Garmin inReach® Messenger - niewielkie urządzenie skrywające olbrzymi możliwości. Pozostań w kontakcie z bliskimi gdziekolwiek jesteś.

Dzięki komunikacji satelitarnej do urządzenie zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa i umożliwi uzyskanie pomocy w sytuacji zagrożenia.

InReach® Messenger działa poprzez połączenie z telefonem komórkowym wykorzystując specjalną aplikację Garmin Messenger. System komunikacji jest zoptymalizowany - do momentu przebywania w zasięgu sieci komórkowej, to z niej korzysta. W przypadku braku sygnału sieć, płynnie przechodzi na połączenie z siecią satelitarną o globalnym zasięgu  Iridium®.

Najważniejsze cechy oraz funkcje Garmin inReach® Messenger

DWUKIERUNKOWA KOMUNIKACJA

Prosty interfejs aplikacji Garmin Messenger w smartfonie ułatwia wymianę wiadomości tekstowych z bliskimi za pośrednictwem satelity lub sieci komórkowej. 

STABILNE POŁĄCZENIE

Zoptymalizowany system komunikacji inReach wykorzystuje połączenie komórkowe Twojego smartfona, gdy jest ono dostępne, a następnie płynnie przełącza się na sieć satelitarną Iridium® o globalnym zasięgu, gdy znajdziesz się poza zasięgiem sieci komórkowej.

WIADOMOŚCI GRUPOWE

Dzięki aplikacji Garmin Messenger połączenie inReach umożliwia grupowe przesyłanie i dystrybucję wiadomości. Możesz więc udostępniać swoje przygody wielu kontaktom jednocześnie — a także prowadzić grupowe rozmowy tekstowe ze znajomymi i rodziną.

INTERAKTYWNE ALERTY SOS

W sytuacji awaryjnej możesz nadać interaktywny sygnał SOS do Garmin IERCC — całodobowego centrum koordynacji reagowania kryzysowego.

UDOSTĘPNIANIE LOKALIZACJI

Możesz też w dowolnym momencie udostępnić swoją pozycję bliskim w domu za pomocą strony MapShare™ lub współrzędnych GPS osadzonych w wiadomościach.

ELASTYCZNE PLANY USŁUG SATELITARNYCH

Aby uzyskać dostęp do globalnej sieci Iridium i łączności z urządzeniem inReach Messenger, potrzebna jest aktywna subskrypcja usługi satelitarnej. Dostępny jest pakiet z roczną umową i elastyczny plan miesięczny.

KOMPAKTOWA I WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA

Nie daj się zwieść niedużej wielkości urządzenia mierzącego 3,1″ × 2,5″ i ważącego 114 gram. inReach Messenger jest wytrzymały, trwały, odporny na uderzenia i wodoodporny (klasa IPX7). 

ŁADOWANIE AWARYJNE

Potrzebujesz zapasowej opcji na wypadek, gdyby padła bateria Twojego zgodnego smartfona? Wystarczy podłączyć urządzenie inReach Messenger do telefonu, aby uzyskać wystarczające doładowanie bezpieczeństwa, aby wysłać niestandardową wiadomość tekstową z urządzenia inReach Messenger za pośrednictwem ekranu dotykowego telefonu.

 

BARDZO DŁUGI CZAS DZIAŁANIA BATERII

Wewnętrzny akumulator bateria litowy zapewnia do 28 dni pracy w trybie 10-minutowego śledzenia. Możesz zatem robić to, co kochasz dłużej pomiędzy kolejnymi cyklami ładowania.

SYNCHRONIZACJA LISTY KONTAKTÓW

Aplikacja Garmin Messenger może zsynchronizować się z książką adresową Twojego zgodnego smartfona, aby kontakt ze światem był jeszcze łatwiejszy.

WYŚWIETLANIE W URZĄDZENIU

Wysokiej klasy ekran urządzenia inReach Messenger z technologią memory-in-pixel daje możliwość sprawdzenia potwierdzenia wysłania wiadomości, a odpowiedzi można przeczytać nawet bezpośrednio na urządzeniu.

WIADOMOŚCI KONTROLNE

Utrzymuj kontakt bezpośrednio z poziomu komunikatora inReach Messenger za pomocą zaprogramowanych wiadomości, które nie wliczają się do limitu wiadomości tekstowych przy aktywnym abonamencie satelitarnym.

INNE URZĄDZENIA GARMIN

Zdalnie steruj urządzeniem inReach Messenger, aby wysyłać i odbierać wiadomości tekstowe lub uruchamiać interaktywne sygnały SOS za pomocą zgodnych urządzeń mobilnych firmy Garmin, sprzętu morskiego, lotniczego, urządzeń do noszenia lub innych wybranych urządzeń inteligentnych.

USŁUGA PROGNOZY POGODY INREACH

Otrzymuj szczegółowe informacje o pogodzie w aplikacji inReach Messenger lub sparowanym zgodnym urządzeniu. Możesz nawet poprosić o prognozę pogody dla aktualnej pozycji, innych punktów na trasie lub celów podróży.

WYZNACZANIE TRASY TRACBACK

Funkcja wyznaczania trasy TracBack umożliwia powrót do punktu startowego po tej samej trasie w razie zgubienia się — bezpośrednio w urządzeniu.

W skład zestawu wchodzą:

  • inReach® Messenger
  • Przewód USB typu A – typu C
  • Dokumentacja

Dane techniczne Garmin inReach® Messenger:

 

WYMIARY FIZYCZNE 7,8 × 6,4 × 2,3 cm (3,1″ × 2,5″ × 0,9″)
WYMIARY WYŚWIETLACZA, SZER. X WYS. 2,53 × 1,1 cm, przekątna 2,74 cm (1″ × 0,43″, przekątna 1,08″)
ROZDZIELCZOŚĆ WYŚWIETLACZA, SZER. X WYS. 160 × 68 pikseli
TYP WYŚWIETLACZA Czytelny w słońcu, monochromatyczny, transreflektywny Memory-In-Pixel (MIP)
MASA 113,9 g
KLASA WODOSZCZELNOŚCI IPX7
BATERIA Wewnętrzny akumulator litowo-jonowy
CZAS DZIAŁANIA BATERII Do 28 dni przy wysyłanej co 10 minut wiadomości lub informacji o pozycji i pełnym widoku na niebo; do 14 dni przy umiarkowanym przysłonięciu nieba przez drzewa
Do 6 dni przy wysyłanej co 2 minuty wiadomości lub informacji o pozycji i pełnym widoku na niebo; do 3 dni przy umiarkowanym przysłonięciu nieba przez drzewa
Do 46 dni przy wysyłanej co 30 minut wiadomości lub informacji o pozycji i pełnym widoku na niebo; do 23 dni przy umiarkowanym przysłonięciu nieba przez drzewa
Maks. 1 rok po wyłączeniu
INTERFEJS USB-C

Czujniki

BARDZO CZUŁY ODBIORNIK  
GPS  
GALILEO  
QZSS  
BEIDOU  
KOMPAS GPS (PODCZAS RUCHU)  

Funkcje dla zajęć na powietrzu

TRACBACK®  

Funkcje inReach®

INTERAKTYWNA FUNKCJA SOS  
INREACH WEATHER  
ODBIERANIE I WYSYŁANIE WIADOMOŚCI TEKSTOWYCH NA NUMERY SMS I ADRESY E-MAIL  
ODBIERANIE I WYSYŁANIE WIADOMOŚCI TEKSTOWYCH DO INNYCH URZĄDZEŃ INREACH  
SEND AND RECEIVE GROUP MESSAGES  
WYMIANA LOKALIZACJI Z INNYMI URZĄDZENIAMI INREACH  
OBSŁUGA MAPSHARE Z FUNKCJĄ ŚLEDZENIA  
WIRTUALNA KLAWIATURA DO PISANIA WŁASNYCH WIADOMOŚCI  
ZGODNOŚĆ Z INREACH®  

Aplikacje zewnętrzne

OBSŁUGA SERWISU GARMIN EXPLORE  
COMPATIBLE WITH GARMIN MESSENGER APP  
SMART SWITCHING BETWEEN WI-FI, CELLULAR AND SATELLITE WITH GARMIN MESSENGER APP  

Połączenia

ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA Bluetooth®, ANT+®

 

Uwaga:

Funkcjonalność systemu satelitarnego inReach® dostępna po wykupieniu planu abonamentowego Garmin inReach®. 

Opinie o produkcie (0)


 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl