Producenci

Bezpiecznik automatyczny EGIS 85 Series 30A 48V DC IP67

Egis bezpiecznik automatyczny EGIS 85 Series 30A 48V DC IP67 do mniejszych obwodów DC
  • nowość
Wysyłka w: 24 godziny

DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 500ZŁ!

Cena: 161,00 zł 161.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Bezpiecznik automatyczny EGIS 85 Series 30A do instalacji DC

EGIS 85 Series 30A to bezpiecznik automatyczny do instalacji prądu stałego, przeznaczony do ochrony mniejszych obwodów przed przeciążeniem i zwarciem. Łączy funkcję zabezpieczenia nadprądowego z ręcznym włączaniem i odłączaniem zasilania, dlatego może być stosowany tam, gdzie oprócz ochrony ważna jest także wygodna obsługa obwodu.

Wariant 30A sprawdzi się przy odbiornikach pomocniczych, elektronice, mniejszych sekcjach rozdzielni, ładowarkach pomocniczych i instalacjach, które wymagają niezależnego zabezpieczenia. Montaż powierzchniowy ułatwia instalację w pobliżu akumulatora, magistrali zasilającej lub chronionego obwodu.

Najważniejsze cechy

  • prąd ciągły: 30 A,
  • maksymalne napięcie pracy: 48 VDC,
  • ochrona przed przeciążeniem i zwarciem,
  • funkcja ręcznego włączania i odłączania zasilania,
  • montaż powierzchniowy,
  • stopień ochrony IP67,
  • zintegrowane osłony zacisków,
  • elementy montażowe odporne na korozję i wibracje,
  • konstrukcja przeznaczona do instalacji mobilnych i morskich.

Zastosowanie

  • instalacje elektryczne łodzi, pontonów i jachtów,
  • kampery, vany i przyczepy,
  • obwody pomocnicze przy akumulatorach LiFePO4,
  • elektronika pokładowa i mniejsze odbiorniki DC,
  • mobilne systemy off-grid,
  • pojazdy specjalistyczne i serwisowe.

Egis bezpiecznik automatyczny serii 85 - przycisk resetu

Parametry techniczne

Producent EGIS Mobile Electric
Seria 85 Series
Kod producenta 4703-030B
EAN / GTIN-13 0783128090015
Typ bezpiecznik automatyczny DC z funkcją ręcznego rozłączania
Montaż powierzchniowy
Prąd ciągły 30 A
Maksymalne napięcie pracy 48 VDC
Zdolność zwarciowa przy 14 VDC 3000 A
Zdolność zwarciowa przy 48 VDC 1500 A
Stopień ochrony IP67
Funkcja ręcznego ON/OFF tak

Naszym zdaniem

EGIS 85 Series 30A to dobry wybór do mniejszych obwodów DC, w których zwykły bezpiecznik byłby mniej wygodny w obsłudze. W jednej obudowie otrzymujesz ochronę obwodu i możliwość ręcznego odłączenia zasilania, co ułatwia serwis oraz kontrolę nad instalacją.

Najczęściej zadawane pytania

Do jakich obwodów wybrać bezpiecznik automatyczny 30A?

Wariant 30A warto rozważyć do mniejszych obwodów DC, takich jak elektronika, zasilanie pomocnicze, wybrane odbiorniki pokładowe lub mniejsze sekcje rozdzielni. Dobór powinien uwzględniać przekrój przewodów, długość instalacji i prąd pracy urządzeń.

Czy EGIS 85 Series 30A działa w instalacji 12V i 24V?

Tak. Produkt jest przeznaczony do instalacji DC o napięciu do 48 V, więc może być stosowany w systemach 12V, 24V, 36V i 48V, o ile pozostałe elementy instalacji są prawidłowo dobrane.

Czy ten bezpiecznik można zamontować w łodzi?

Tak. Stopień ochrony IP67 i konstrukcja przystosowana do trudniejszych warunków sprawiają, że bezpiecznik może być stosowany w instalacjach łodziowych, kamperowych i mobilnych.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Potrzebujesz porady odnośnie produktu?

Dział Sailing Active oraz Outdoor Active
Krzysiek Dział Sailing Active oraz Outdoor Active
Masz pytanie? Zadzwoń:
+48 531 533 033
Dział Sailing Active oraz Outdoor Active
Kasia Dział Water Active oraz Travel Active
Masz pytanie? Zadzwoń:
+48 796 521 697
 

 Masz pytania? Nie wiesz co wybrać? Odezwij się a doradzimy - to nasza pasja! ✆ 531 533 033  ✆ 796 521 697  ✉ sklep@ activegames.pl :)


Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl