Producenci
Darmowa dostawa
przy zakupach za minimum 500zł :)
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska) już od 500,00 zł.
 

B-Turtle MONO przyczepka rowerowa + namiot

Cena: 13 150,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 13150.00

ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Jednoosobowa przyczepa rowerowa B-Turtle łączy w sobie dwie funkcje: wygodny transport i komfortowy nocleg dla podróżnika indywidualisty. Dzięki niej wycieczki rowerowe mogą osiągnąć nowy niezwykły poziom. B-Turtle zapewnia dużo miejsca do przechowywania rzeczy.

W kilka chwil przechodzimy z trybu jazdy na tryb kempingowy i mamy dużo miejsca nawet dla 2 osób do spania oraz wygodnego poruszania się, nawet w pozycji wyprostowanej. Na przyczepie znajduje się nadmuchiwany namiot apod nim dużo przestrzeni do przechowywania rzeczy. Gdy nie jeździsz po okolicy, namiot można łatwo zdemontować a przyczepę można wykorzystać do codziennych czynności.

Rewolucyjna konstrukcja B-Turtle łączy przestrzeń mieszkalną i przechowywawczą przyczepy kempingowej z funkcjonalnością i łatwością zwiedzania świata na rowerze.

TRYB JAZDY

Przyczepa B-Turtle ma podwójną, lekką aluminiową ramę i łączy się z rowerem lub e-rowerem za pomocą sprzęgła Weber. B-Turtle jeździ na dwóch 16-calowych kołach szprychowych z lekkim nachyleniem dla płynniejszej jazdy.

Namiot znajduje się na górze przyczepy rowerowej i jest połączony z aluminiową ramą za pomocą pasów na rzepy. Opakowanie namiotu ma wymiary opakowania 105 cm x 79 cm, a jego wysokość wynosi od 10 cm do 15 cm.

TRYB KEMPINGOWY 

Stabilna platforma pokładowa wykonana z wytrzymałego materiału ściegowego zapewnia suchą i wygodną przestrzeń, a obszerne wejście i powierzchnia mieszkalna zapewnia wysokość stojącą 2 x 1,4 m i umożliwia łatwy dostęp do wewnętrznej półki. Wnętrze części sypialnej ma wysokość 130 cm i przestronną przestrzeń do spania 210 cm x 80 cm. Nadmuchiwany namiot jest wykonany z wysokiej jakości, oddychającego i odpornego na promieniowanie UV materiału Polycotton. Z tyłu znajduje się przezroczyste okno i po obu stronach dwa okna z moskitierą. Zapewnia to dobrą wentylację i światło. Gdy namiot jest rozłożony możliwe jest odłączenie roweru i wykorzystanie go do jazdy po okolicy. 

ROZKŁADANIE B-TURTLE 
 • Odłącz przyczepę od roweru a następnie rozstaw dwie przednie nogi podporowe
 • Zdejmij pokrowiec ochronny
 • Otwórz wszystkie klamry i rozłóż platformę na obu końcach.
 • Transportowane w torbie pakunkowej dwa pręty mocujące są przymocowane do dolnej strony platformy pokładowej na obu końcach za pomocą paska na rzepy i przymocowane do przyczepy.
 • Nadmuchaj platformę pokładową za pomocą pompki lub pompy elektrycznej
 • Postępuj tak samo z górną częścią namiotu
 • Przymocuj przyczepę do podłoża za pomocą kołków namiotu i przymocuj namiot za pomocą linek odciągowych
 • GOTOWY!

Demontaż B-Turtle przebiega w odwrotnej kolejności. Ustawienie B-Turtle zajmuje od 10 do 15 minut, w zależności od tego, czy użyłeś pompki czy pompy elektrycznej. Demontaż odbywa się w ciągu 10 minut.

WAŻNE UWAGI NA TEMAT B-TURTLE
 • Pamiętaj, że przyczepa B-Turtle nadaje się tylko do transportu ładunków i jest odpowiednia tylko dla zwierząt, jeśli używasz odpowiedniego koszyka. Przyczepa nie jest zaprojektowana ani dopuszczona do transportu dzieci i / lub ludzi.
 • Użycie B-Turtle jest dozwolone tylko przy prędkości nieprzekraczającej 25 km / h.
 • B-Turtle nie nadaje się do jazdy po nierównych lub ekstremalnych szlakach górskich.

MATERIAŁY

Ściany namiotu - Polycotton | Wysoka oddychalność i odporność na promieniowanie UV

Zewnętrzna rura / rura - Double Ripstop | bardzo stabilny i odporny na ścieranie materiał

Dętki - odporne na promieniowanie UV / trwałe TPU (termoplastyczny poliuretan)

Podłogi - powlekane PU

Przyczepa - rama aluminiowa | lekka konstrukcja 

WYMIARY w TRANSPORCIE

Przyczepka rowerowa  - Długość: 110 cm, Szerokość: 79 cm, wysokość: 58 cm

Przyczepka rowerowa z namiotem - długość: 110 cm, szerokość: 79 cm, wysokość: 68-73 cm

Przyczepka rowerowa z dyszlem  - Długość: 160 cm, Szerokość: 79 cm, Wysokość: 58 cm (+ 10-15 cm dla namiotu pakowanego)

Taca transportowa  - Długość: 104 cm, Szerokość: 45 cm, Wysokość: 26 cm

WYMIARY NAMIOTU POWIETRZNEGO

Rozmiar po spakowaniu - długość: 105 cm, szerokość: 79 cm, wysokość: 10-15 cm

Tryb namiotu powietrznego - Długość: 320 cm, Szerokość: 156 cm, Wysokość: 200 cm

Platforma pokładowa  - Długość: 210 cm, Szerokość: 80 cm, Wysokość: 15 cm

Odległość od platformy do ziemi : 73 cm

Powierzchnia mieszkalna  - długość 110 cm, szerokość: 140 cm, wysokość: 200 cm

WAGA

25 kg

 ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:
 • Przyczepa B-Turtle
 • Baza pod namiot
 • Nadmuchiwany namiot
 • Osłona przed burzą
 • Kołki namiotowe i linie odciągowe
 • Zestaw naprawczy
 • Pompa ręczna dwusuwowa GT
 • Adapter pompy powietrza ze wskaźnikiem

B-Turtle jeździ jak przyczepa transportowa. Szerokość nie przekracza 79 cm i dlatego nie ma problemów z jazdą po ścieżkach rowerowych. Namiot znajduje się na górze przyczepy, co zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania rzeczy na zintegrowanej torbie transportowej.

W trybie kempingowym B-Turtle oferuje nie tylko miejsce do spania dla 1 lub 2 osób, ale także markizę z miejscem nad głową. Platforma pokładowa o wymiarach 130 x 210 cm nadmuchuje się na przyczepę i jest wykonana z wytrzymałego materiału.

Historia powstania: B-Turtle Mono: 1-osobowa mikrokarawan do rowerów elektrycznych

Rok po pierwszej prezentacji przyczepy kołowej B TURTLE, GentleTent 2018 zaprezentował już specjalny model tej wyjątkowej mikrokarawany na Caravan Salon w Düsseldorfie.

Wersja MONO B-Turtle jest o 5 kg lżejsza i waży tylko 25 kg. Podczas gdy aluminiowa lekka przyczepa pozostaje niezmieniona, GentleTent znacznie zmniejsza się dzięki jednemu wariantowi MONO. Obszar do leżenia o wymiarach 210 x 80 cm oferuje wystarczająco dużo miejsca dla wystarczającego komfortu leżenia.

Nic się nie zmienia w prostej obsłudze. Najpierw platforma ściegu jest napompowana i dodatkowo zabezpieczona dwiema podporami. W drugim etapie namiot jest napompowany i przygotowany na wiatr. Podobnie jak w przypadku B TURTLE, strefa wejściowa może być również zakotwiczona z przodu za pomocą dwóch teleskopowych tyczek jako baldachim.

Wygodne spanie

Spanie na podłodze to już przeszłość dzięki B-Turtle. Dzięki nadmuchiwanej platformie rozkładanej możesz spać na wysokości ok. 73 cm. B-Turtle o szerokości 80 cm oferuje miejsce do spania. Namiot z wygodną wysokością wewnętrzną co najmniej 130 cm chroni przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi. Wolne miejsce w markizie. Zintegrowana markiza sprawia, że B-Turtle jest jeszcze bardziej przytulny. Możliwość wchodzenia i stania w pozycji pionowej to przyjemny luksus. Do tacy transportowej można dotrzeć za pomocą zamka błyskawicznego w dolnej części markizy. Bagaż jest zawsze dostępny.

Sam, w parach lub w grupie.

B-Turtle zapewnia jakość i wygodę podczas samodzielnych wycieczek rowerowych, w parach lub w „kolonii żółwi” dla grupy. Niezależność i elastyczność w nadmuchiwanym domu sprawia, że swoboda podróżowania staje się nowym doświadczeniem.

Przyczepy towarowe w życiu codziennym.
Zdejmowana konstrukcja namiotu sprawia, że przyczepka rowerowa nadaje się do codziennego użytku. Zdemontuj namiot, a może być używany na co dzień jako przyczepa towarowa, na przykład podczas zakupów. Bardzo praktyczne.

Opinie o produkcie (0)


 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl