Produkt dnia
Restube Basic - bojka asekuracyjna
Restube Basic - bojka asekuracyjna
349,00 zł
szt.
Kamizelka asekuracyjna MQ Plus
Kamizelka asekuracyjna MQ Plus
229,00 zł
szt.
Pompka elektryczna 6 STAR
Pompka elektryczna 6 STAR
270,00 zł 240,00 zł
szt.
GT Pickup - Pompowany namiot dachowy
GT Pickup - Pompowany namiot dachowy
15 500,00 zł 11 990,00 zł
szt.
Mini GT Roof pompowany namiot dachowy GentleTent
Mini GT Roof pompowany namiot dachowy GentleTent
11 699,00 zł 10 500,00 zł
szt.
Darmowa dostawa
przy zakupach za minimum 250zł :)
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska) już od 250,00 zł.
Producenci

Na lądzie nie jest tak ciekawie, jak na wodzie. Wynika to być może z naturalnej ludzkiej potrzeby przeżycia czegoś wyjątkowego tam, gdzie nie ma nas na co dzień. Zatem woda fascynuje! Windsurfing to jeden ze sportów wodnych, należących do tych ekstremalnych, dostarczających dużego zastrzyku adrenaliny i emocji. Kiedyś windsurfing kojarzył nam się z hawajskimi plażami i wybrzeżem Miami, dzisiaj również nad polskim morzem spotkać można zawodowych windsurferów. Dostrzeżono, że na europejskich wodach również panują dobre warunki do uprawiania tego sportu. Windsurfing jest sportem, który można uprawiać tylko przy użyciu odpowiedniego sprzętu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Podstawą jest deska i żagiel. Jeżeli chodzi o deskę, to przypomina swoją budową te do innych sportów wodnych. Musi jednak posiadać odpowiedni element – skrzynkę masztową, pozwalającą na mocowanie żagla, drugiego niezbędnego elementu sprzętu windsurfingowego. Żagiel ma kilka metrów wysokości, wymiary zawsze dopasowujemy do wzrostu osoby pływającej i jej umiejętności. Nieodzowną częścią żagla jest bom, który służy do trzymania całej konstrukcji. To także ten element, dzięki któremu możemy ustawić się pod właściwym kątem do wiatru.

Windsurfing uprawiamy w różnych warunkach oraz temperaturach wody i powietrza. Wystarczy ubrać neopren czyli pianke. Im wcześniej zaczniesz naukę, tym szybciej i łatwiej opanujesz technikę pływania. Już kilkuletnie dzieci stawiają pierwsze kroki na desce, chwytając wiatr w żagle. Windsurfing sprzyja utrzymaniu dobrej formy, jak każdy inny sport, jednocześnie wspiera również naszą równowagę i koncentrację. Podczas pływania pracują praktycznie wszystkie mięśnie, całe ciało pozostaje w stałym napięciu. Nogi wykorzystujemy do utrzymania właściwego balastu, z kolei ręce muszą zadbać o utrzymanie całej konstrukcji i ustawienie się pod odpowiednim kątem do wiatru, to nimi sterujesz. Windsurfing jest świetnym sposobem na spędzanie czasu wolnego nad morzem. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl