Darmowa dostawa
przy zakupach minimum 200zł :)
Darmowa dostawa (Paczkomat) już od 200,00 zł.
Producenci

Dawno minęły czasy kiedy to posiadanie kajaka wiązało się z koniecznością zapewnienia miejsca do przechowywania po sezonie. To samo dotyczy transportu - koniec z przewożeniem dużego wystającego elementu na dachu samochodu, lub w specjalnej przyczepce.

Odpowiedzią na tego typu problemy i ograniczenia stały się kajaki pneumatyczne które znajdziecie w naszej ofercie.  Sztywne (dzięki technologii Drop Stitch), bezpieczne, wygodne, komfortowe zarówno do transportu jak i przechowywania w mieszkaniu - po spakowaniu mieszczą się do większego plecaka lub torby. Nie ma też problemu z zabraniem swojego kajaka na wakacje, do samolotu. Otwiera się świat zupełnie nowych możliwości i akwenów do eksplorowania.

Kajak to obecnie jedna z najpopularniejszych form spędzania czasu nad wodą. Któż z nas nie pamięta spływów kajakowych w czasie szkolnych wycieczek. Obecnie możliwość posiadania własnego sprzętu pływającego jest dużo łatwiejsza. Kajaki wykonywane w technologii pneumatycznej są zarówno jedno, dwu jak i trzy osobowe. Daje to możliwość zorganizowania wspólnej rodzinnej wyprawy. Umili czas podczas urlopu, jak również zapewni ćwiczenia fizyczne.

Kajak Grabner Mega Kajak Grabner Mega
Producent: Grabner
Cena: 11 970,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kajak Grabner Escape 1 Kajak Grabner Escape 1
Producent: Grabner
Cena: 11 748,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kajak Grabner Holiday 2 Kajak Grabner Holiday 2
Producent: Grabner
Cena: 8 700,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kajak Grabner Tramper Kajak Grabner Tramper
Producent: Grabner
Cena: 7 400,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl